9594 Tesamovar
Mässing, 1800-tal
Såld: 700 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
7567 Tesamovar
Mässing, 1800-tal, med gesällbrev
Såld: 900 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
2548 Tesamovar
mässing, höjd: 39, Ryssland
Såld: 600 kr
Såldes den 16 december 2013
3397 Tesamovar
mässing, höjd: 36
Såld: 200 kr
Såldes den 29 januari 2007 -
1032 Tesamovar
Mässing
Såld: 200 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
7455 Tesamovar
mässing
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2005
7263 Tesamovar
Mässing (Lagad)
Såld: 300 kr
Såldes den 3 oktober 2005 -
6116 Tesamovar
Mässing, H. 54, bucklor
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2004 -
7035 Tesamovar
1800-tal, Finland, Mässing, H48
Såld: 2.800 kr
Såldes den 4 mars 2002